Robert Rooba (valges) mullu Meistrite liiga finaalis. Foto: Reuters/Scanpix
17. oktoober 2018, 00:12

NII SEE JUHTUS | Sport 16.10: Tiitlit kaitsnud Robert Rooba koduklubi ei pääsenud Meistrite liigas alagrupist edasi

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Teisipäevasel spordipäeval saavad taas käsi kokku lüüa jalg- ning korvpalli huvilised, sest toimumas on nii UEFA Rahvuste liiga kui ka korvpalli Euroliiga mängud. Lisaks on kell 19st selg vastu seina ka Robert Roobal ning tema koduklubil Jyväskylä JYPil, kes lähevad jäähoki Meistrite liiga alagrupiturniiri viimases voorus vastamisi Lugano meeskonnaga. Lisaks hoiame silma peal kõigel spordimaailmas toimuval. Püsi meiega!
00:12
HEAD ÖÖD!

Sellega tõmbame põnevale spordipäevale joone alla, hommikust juba uued uudised!

00:11
23:44
23:43
22:42

Rahvuste liiga mängudes on poolaeg läbi saanud (tärniga tähistatud mängud on juba lõppenud). Kui Sloveenia kaotabki Küprosele, tähendab see neile D-liigasse langemist!

22:02
22:02
22:01
JÄÄHOKI
22:00

Tanel Kurbas ei saanud 6 minutiga kätt valgeks ja Gliwice kaotas Poola liigas võõrsil Ühisliigasse kuuluvale Zielona Gorale 76:104. Kõik oli selge juba poolajaks, mil võõrustajad juhtisid 52:28.

21:18

Eesti-Läti liiga tänase ainsa mängu tulemus: Riia VEF - Liepaja 102:47...

21:17
JÄÄHOKI

Mängus JYP - Lugano jääb normaalaja lõpuni 13 minutit ja seis on endiselt 0:0! Võitja selgub igal juhul, hiljemalt penaltiseerias!

19:48

Raplas peetavas sõumängus jäi kohalik Avis Utilitas poolajaks JBA tiimi vastu taha 66:70. Rain Veideman on visanud juba 29 punkti (!), tabades sealhulgas 8 kolmesest 7. Balli-tiimis on LiAngelo Balli arvel 18 silma.

19:42
JÄÄHOKI

Meistrite liiga mängus Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP ja Lugano vahel lõppes esimene kolmandik väravateta. Valem on lihtne: võitja pääseb play-off'i.