Rapla vs LaVar Ball ja co. Foto: Tiina Kõrtsini
16. oktoober 2018, 20:36

Rapla korvpallimeeskond võõrustas sõumängus üle maailma tuuritavat ameeriklaste JBA tähtedemeeskonda ning pidi vastu võtma 123:135 kaotuse.

Avaveerandi kaotasid võõrustajad koguni 27:42, kuid said vähehaaval vahet väiksemaks ning poolajaks jõuti nelja silma kaugusele. Sealjuures oli selleks hetkeks kahe peale visatud 136 punkti ning Rain Veidemani kontos 29 silma.

Riietusruumidest naasid isukamalt aga taas külalised ning kümne minutiga kasvatati edu 17punktiliseks. Kusjuures kolmanda veerandaja lõpuks oli kahe peale ligi 200 silma koos. Seda vahet Raplal enam kinni nõeluda ei õnnestunudki.

Tasub ka ära märkida, et Veideman viskas 18 mängumintuga 38 silma. Vastaste poolelt oli sama resultatiivne LaMelo Ball, kes müttas aga kõik 40 minutit.

Vaata Õhtulehe galeriist, kuidas vennad LaMelo ja LiAngelo Ball ning nende isa LaVar Rapla Sadolini spordihoones müttasid. Pikemat reportaaži ja mängujärgseid muljeid kummalisest lahingust saab õige pea lugeda Õhtulehe veebist ning homsest paberlehest.