Nando de Colo veab CSKAd.Foto: TASS/Scanpix
17. oktoober 2018, 00:10

Täiendatud mängupäeva viimaste tulemustega!

De Colo võimas mäng tõi CSKA-le Euroliigas magusa võidu

Korvpalli Euroliigas pannakse kohe täiskäik peale, käesoleval nädalal peetakse kaks mänguvooru. Täna on seni lõppenud kaks kohtumist, Moskva CSKA sai Tel Avivis magusa 89:86 võidu sealse Maccabi üle.

Poolaeg kuulus külalistele 50:46, kuid enne viimast veerandaega pääsesid 68:67 ette juba võõrustajad. Ent kaks ja pool minutit enne lõppu pääsesid külalised üheksa punktiga ette ega andnud enam edu käest. Üleplatsimeheks kerkis CSKA tagamees Nando De Colo 27 punkti (visked mängust 16/11), 3 lauapalli, 5 korvisöödu ja 4 vaheltlõikega. Maccabile tõi Angelo Caloiaro 21 punkti. CSKA sai tabelisse teise võidu, Maccabi teise kaotuse.

Esimese võidu sai Istanbuli Darüssafaka, olles 71:63 üle teise kaotuse saanud Podgorica Buducnostist (Peiners 15, 4 rs - Clark, Gordic 11).

Saksamaa meister Müncheni Bayern alistas lõpuhetkede närvidemängus 80:79 Ateena Panathinaikose (Djedovic 19 - Langford 18). Viis sekundit enne normaalaja lõppu ei tabanud Bayerni mees Devin Booker kumbagi vabaviset, kuid vasturünnakul kaotas palli James Gist. Bayern avas võiduarve, Kreeka klubi sai esimese kaotuse.

Õhtu viimases mängus sai silma pähe ka Euroliiga debütant Gran Canaria, kes oli sama põnevas heitluses 87:86 parem kodusest rivaalist Barcelonast (Evans 19 - Kuric 24). Võidu tõid Clevin Hannahi vabavisked 3,6 sekundit enne lõppu, külaliste vasturünnakul ei tabanud Kevin Pangos.