Celticsi Kyrie Irving (vasakul) mänguhoos.Foto: AP/Scanpix
17. oktoober 2018, 09:28

VIDEO | STARDIPAUK! Celtics ja Warriors NBA avapäeval ei vääratanud (1)

Ookeanitaguses korvpalliliigas NBA peeti ööl vastu tänast põhihooaja esimesed kaks kohtumist. Võiduga väljusid Boston Celtics ja valitsev meister Golden State Warriors.

Celtics alistas tulemusega 105:87 Philadelphia 76ersi. Bostoni fännidele oli ilmselt kõige põnevam näha, kuidas saavad ametlikus mängus hakkama mullu vigastustega maadelnud Gordon Hayward ning Kyrie Irving.

Esimene loopis 25 minutiga 10 punkti ning hankis 5 lauapalli. Teise saldoks jäi 29 minutiga 4 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ning sama palju punkte. Bostoni resultatiivseim oli 23 punkti visanud keskmängija Jayson Tatum.

Valitsev meister Golden State Warriors võitis Oklahoma City Thunderi 108:100. Warriors võitis poolaja kümne punktiga, kuid viimasele veerandile mindi vastu vaid neljapunktilises eduseisus. Siiski suudeti mäng võidusadamasse tüürida. Võitjate poolel viskas Kevin Durant 27, Stephen Curry 32 punkti. Thunderis loopis kõige edukamalt Paul George, kelle kontole kogunes 27 silma.