Kaunase Žalgiris peatreener Šarunas Jasikevicius.Foto: Martin Ahven
Euroliiga
17. oktoober 2018, 22:04

Kaunase Žalgiris möllab taas! Istanbuli Anadolu Efes alistati võõrsil stiilselt

Korvpalli Euroliigas hooaja avamängu Vitoria Baskoniale kaotanud Kaunase Žalgiris näitas täna, et neis on sisu küll ja veel. Võõrsil alistati suvel meeskonda tugevdanud Istanbuli Anadolu Efes 93:79.

Esimene veerandaeg jäi 19:19 viiki, aga poolajaks oli Žalgiris ees 46:32. Kolmandal perioodil käristas Žalgiris vahe juba 20 punkti peale. Lõpuminutitel suutis kodumeeskond mängu ellu äratada, aga väga ohtlikuks Leedu klubile ei saadud.

Kevadel Euroliigas kolmandaks tulnud Žalgirise resultatiivseim oli Brandon Davies 18 punktiga. Ameeriklane võttis maha ka 7 lauapalli. Leo Westermann lisas 17 ja Paulius Jankunas 11 punkti. Anadolu Efesi poolelt vastas Krunoslav Simon 17 punkti ja 5 resultatiivse sööduga.

Nii Žalgirisel kui ka Anadolu Efesil on kahest mängust üks võit.