Anthony Randolph (palliga) viskas Reali kasuksFoto: AFP/Scanpix
Euroliiga
17. oktoober 2018, 23:44

Real tuli suurest kaotusseisust välja, Olympiacos on Blatti juhendamisel alustanud võimsalt

Korvpalli Euroliigas alistas tiitlikaitsja Madridi Real võõrsil 91:85 Milano Olimpia ja jätkab kahe vooru järel täiseduga.

Milano võitis avaveerandi koguni 28:13, aga ajapikku tuli Real lähemale ja enne neljanda perioodi algust juhiti 67:64. Tasavägises heitluses tõmbas pikema kõrre Real. Poolteist minutit enne lõppu tegi Facundo Campazzo raske kolmene seisuks 84:80 ja siis tabas Anthony Randolph kaks vabaviset.

Randolph viskas Reali kasuks 25 punkti ja võttis maha 11 lauapalli. Campazzo lisas 21 punkti ja 7 resultatiivset söötu. Milano poolelt vastasid Mike James 21 ja Vladimir Micov 20 punktiga.

Suvel peatreeneriks David Blatti palganud Piraeuse Olympiacos jätkab võimsalt. Kui avavoorus oldi võõrsil üle Moskva oblasti Himkist, siis täna võideti samuti võõrsil Vitoria Baskoniat 85:80.

Olympiacos dikteeris kogu mängu ja enne viimast veerandaega oldi ees 67:52. Minut enne lõppu jõudis Baskonia kolme punkti kaugusele, aga Nikola Milutinovi kaks korvi tõid siiski Olympiacosele magusa võidu.

Milutinov viskas 23 punkti ja võttis 11 lauapalli, Vassilis Spanoulis lisas 11 punkti ja 8 resultatiivset söötu. Baskonia resultatiivseim oli Tornike Šengelia 21 punktiga, Jayson Grangeri arvele jäi 17 silma.

Teised mängud:

Istanbuli Anadolu Efes - Kaunase Žalgiris 79:93 (Krunoslav Simon 17 - Brandon Davies 18)

Istanbuli Fenerbahce - Moskva oblasti Himki 93:85 (Nicolo Melli 16 - Aleksei Šved 26)