NII SEE JUHTUS | Sport 18.10: Anett Kontaveit langes veerandfinaalis

Ohtuleht.ee, 18. oktoober 2018, 23:53
Anett Kontaveit eilses mängus Kristina Mladenoviciga. Sputnik/Scanpix
Nädalalõpp hakkab lähenema, aga spordimaailmas juhtub iga päev midagi. Täna keskpäeval pöördusid eestlaste pilgud Moskvasse, kus Anett Kontaveit pidi tunnistama tuneeslanna Ons Jabeuri paremust. Kõvasti mängiti ka korvpalli: ookeani taga saab hoogu sisse NBA, õhtul jätkatakse Vanas Maailmas taas Euroliigaga. Need ja kõik muud põnevad uudised Õhtulehe päevaülevaates!

SEKSISKANDAAL
Steve Penny püüdis endise spordiarsti hirmsate tegude jälgi hävitada. (AFP/Scanpix)

MOTOSPORT

Priit Biene teenis enduro MM-sarja kokkuvõttes 8. koha.

13:55
(SIPA/Scanpix)
13:25
TENNIS
Anett Kontaveit pidamas nõu treener Nigel Searsiga. (Sputnik/Scanpix)
13:19
1:5

Ja veel korra läheb oma serv ära. Siit on juba väga raske välja tulla.

13:14
1:4

Kontaveit jõuab seisult 0:40 30:40ni, kuid Jabeur hoiab siiski oma pallingut.

13:11
1:3

Ai-ai! Kontaveit läheb oma servil ette 40:0, kuid kaotab siis viis punkti järjest, Jabeur tõrjub väga hästi ka esimesi serve.

13:06
1:2

Jabeur võidab mitme ässa toel oma servigeimi suisa nulliga!

13:05
1:1

Samaga vastab Kontaveit - samuti oma serv 15ga käes.

13:02
TEINE SETT, 0:1

Alustuseks hoiab Jabeur oma pallingut 15ga.

12:58
5:7

Kontaveit juhtis oma servil 40:15, kuid tuneeslanna võitles välja geimi- ja setivõidu.

12:51
5:6

Tuli tasamäng, aga kaks viimast punkti võtab heade servide toel Jabeur.

12:47
5:5

Jälle veidi pikem geim, kuid tuleb koju.

12:42
4:5

Ja Jabeur hoiab oma pallingut 15ga. Tuneeslanna on heas vormis, mängu vaadates pole vaja imestada, et ta alistas eile maailma kaheksanda reketi Sloane Stephensi.

12:40
4:4

Kontaveit hoiab oma servi nulliga.

12:36
3:4

Jabeur võidab tugevate servide toel geimi.

12:33
3:3

Nüüd mängib Jabeur tõrjegeimi hiilgavalt ja viigistab seisu.

12:28
3:2

Nüüd saab Kontaveit vastase servigeimi 30ga kätte!

12:26
2:2

Pallivahetused on üldiselt lühikesed, mõlemad mängijad riskivad palju, teevad ilusaid punktilööke, aga ka eksivad palju. Pikk geim lõpuks Kontaveidile.

12:19
1:2

Kontaveit sai taas murdepalli, kuid Jabeur päästis selle punkti hiilgava löögiga ning võttis seejärel veel kaks punkti järjest.

12:14
1:1

Kontaveit võidab oma servi 15ga.

12:13
ESIMENE SETT, 0:1

Kontaveit läks mängu alustuseks Jabeuri servigeimis ette 40:15 ja evis kokku kolm murdepalli, kuid ei saanud siiski geimi kätte.

12:03
TENNIS

Kohe-kohe on Moskvas algamas mäng Anett Kontaveiti ja Ons Jabeuri vahel.

11:55
Pierre-Emerick Aubameyang (EMPICS Sport / Scanpix)
11:45

Žalgiris sai eile Euroliigas mõjusa võiduga silma pähe, kuid tagaliini koosseis järelikult ei rahuldanud veel peatreener Jasikeviciust.

TENNIS

Moskvas, Kremli karikaturniiril algab tänane mängupäev kell 12 ning peaväljakul lähevad kohe esimeses mängus vastamisi Anett Kontaveit ja tuneeslanna Ons Jabeur. Selle mängu võitja saab poolfinaalis vastaseks kas viienda asetusega Läti esindaja Anastasija Sevastova või venelanna Vera Zvonarjova, kes alustavad samal väljakul kohe järgmisena.

Tabeli teise poole mängud peetakse pärastlõunal ja õhtul, vastamisi lähevad Aliaksandra Sasnovitš (Valgevene) - Johanna Konta (Valgevene) ning mitte enne kella 18.30 venelannade omavahelises duellis Anastassia Pavljutšenkova ja Darja Kassatkina.