Kalev/Cramo sai läbi raskuste jagu Rapla meeskonnast.Foto: Stanislav Moškov
19. oktoober 2018, 23:30

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Kalev/Cramo koduväljakul 81:68 Rapla. Valga-Valka sai samal ajal 62:58 jagu Latvijas Universitatest.

Rapla tegi valitseva Eesti meistri vastu südi etteaste: veel viis minutit enne lõppu oli kalevlaste eduseis vaid viis punkti.

Janari Jõesaar viskas võitjate kasuks 22, Branko Mirkovic 18 punkti. Martin Dorbek lisas 13 silma. Rapla parim oli avapoolajal vaid 2 punkti kogunud Rain Veideman, kelle arvele jäi lõpuks 17 punkti, 2 lauapalli, 1 resultatiivne sööt ja 5 pallikaotust.

Samal ajal toimus kummaline lahing Valgas, kus kohalik meeskond võttis vastu Latvijas Universitate. Teise veerandi kaotas kodumeeskond 4:21, kuid lõpuks suudeti matš ikkagi 62:58 oma kasuks pöörata. Valga parim oli 22 punkti ja 10 lauapalli kogunud Kristaps Miglinieks.

Kalevil on kuuest mängust kuus võitu, Raplal on kirjas kaks võitu ja kolm kaotust. Valga on viiest mängust võitnud ühe.