Kaunas Žalgirise kodusaalis jälgis matši Fenerbahce vastu ligi 15 000 inimest.Foto: Martin Ahven
19. oktoober 2018, 23:47

Kolm tiimi jätkavad täiseduga!

VIDEO | Žalgiris oli revanšile lähedal, kuid jäi mullusele finalistile ikkagi alla

Korvpalli Euroliigas võõrustas Kanuase Žalgiris eelmise hooaja finalisti Istanbuli Fenerbahcet ja sai kirja valusa 75:82 kaotuse. Samad tiimid kohtusid ka kevadises poolfinaalis ja toona olid türklaste võidunumbrid 76:67.

Kodumeeskond oli tegelikult algusest peale heas hoos: avaveerandi lõpuks olid tablool numbrid 25:18, poolajal 42:34 ja kolmanda veerandi lõpus 57:53. Viimasel kümnel minutil surusid türklased oma tahtmise ikkagi peale ja jätkavad sel hoajal Euroliigas kaotuseta. Žalgirisel on kirjas võit ja kaks kaotust.

Fenerbahce suurimaks korvikütiks kerkis 20 punkti kogunud Kostas Sloukas, Luigi Datome lisas 11 ja Jan Vesely 10 punkti. Kodumeeskonna parim oli 23 silma kogunud Nate Wolters.