Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho aeti 2:2 viigivärava järel meelega närvi.Foto: Reuters/Scanpix
20. oktoober 2018, 16:44

Chelsea päästis 90+6. minutil Unitedi vastu viigi, abitreener provotseeris Mourinhot

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho saanuks ehk viivuks jälle kergemini hingata, kui Ross Barkley poleks 90+6. minutil Londoni Chelseale Inglismaa kõrgliiga 9. voorus 2:2 viiki päästnud.

Kusjuures emotsionaalsele viigiväravale järgnes episood, kus Chelsea abitreener Marco Ianni rõõmustas liiga hoogsalt Mourinho nina ees ja ajas portugallase endast välja. Kähmluseks ei läinud, sest provokaator põgenes kärmelt staadioni sügavusse ning Mourinhot hoiti tagasi.

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho (halli peaga) aeti 2:2 viigivärava järel meelega närvi. Foto: Reuters/Scanpix

Mourinho kinnitas pärast matši, et Ianni vabandas tema ees ja ta andis talle andeks.

Mängust rääkida, siis Chelsea asus keskkaitsja Antonio Rüdigeri täpsest pealöögist 21. minutil 1:0 juhtima (tema avanemine magati nurgalöögi järel täiesti maha). Unitedi kangelaseks tõusis Anthony Martial, kes oli täpne 55. ja 73. minutil.

Mõned faktid:

• Unitedile löödi Premier League'is viimati nii hilja värav 2009. aasta oktoobris.
  • Martial sahistas täna oma Unitedi-karjääris 39. ja 40. korda. Alates tema debüüdist (september 2015) pole ükski teine mängija Punaste Kuradite kasuks nii palju skoorinud.
  • Chelsea kaotas koduväljakul liigamängu viimati oktoobris 2011. Pärast toda 3:5 allajäämist Arsenalile on võidetud 54 ja viigistatud 11 kodumängu.