Ragnar Klavan (paremal) heitlemas Milano Interi poolkaitsja Radja Nainggolaniga.Foto: MIGUEL MEDINA
21. oktoober 2018, 22:07

Vigastatud Klavanita mänginud Cagliari tegi väärtusliku viigi

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan ei kuulunud vigastuse tõttu Cagliari koosseisu ja jättis Itaalia kõrgliiga kohtumise Fiorentina vastu vahele. Cagliari võitles võõrsil välja 1:1 viigi.

Fiorentina läks 60. minutil Jordan Veretout' penaltist juhtima, aga 69. minutil suutis vahetusmees Leonardo Pavoletti viigistada.

Cagliari on 10 punktiga 14. kohal, Fiorentina on 14 punktiga viies.

***

Klavan käis Cagliari eest viimati väljakul 29. septembril, kui ta kuulus Interi vastu küll algkoosseisu, kuid vahetati poolajapausil välja. Seejärel jäi vahele võidukas mäng Bologna vastu ning Klavan ei liitunud ka Eesti koondisega.

Kuigi taastumiseks on aega olnud kolm nädalat, treenis Klavan reedese seisuga endiselt põhitiimist eraldi.