Margus Hunt (vasakul).Foto: AFP/Scanpix
NFL ameerika jalgpalli liiga
21. oktoober 2018, 23:26

Margus Hundi klubi sai ülivõimsa võidu, eestlane oli lähedal touchdown'ile!

Ameerka jalgpalli profiliigas NFL mängiv Margus Hunt saab tähistada hooaja teist võitu, sest Indianapolis Colts alistas koduväljakul koguni 37:5 Buffalo Billsi. Colts pani võidule aluse teisel perioodil, mis võideti 24:0.

Kergest vigastusest taastunud Hunt sai käe vahele ühele vastase mängujuhi söödule ja peatas korra vastase teisel pool ründejoont. Kolmandal perioodil oleks Hunt võinud joosta karjääri esimese touchdown'i, aga eestlane pillas sülle kukkunud palli maha. NFLi Twitter tegi pärast seda eestlase arvel pisut nalja.

Colts sai viie kaotuse kõrvale teise võidu, sama seis on ka Billsil. Nädala pärast ootab Coltsi võõrsil ees mäng Oakland Raidersiga. California klubi on võitnud kuuest matšist vaid ühe.