Hetkm eelmisel hooajal peetud mängust Kalev/Cramo - CSKA. Nando De Colo (esiplaanil) ja Martin Dorbek peaksid tänagi rinnad-seljad kokku panema.Foto: Martin Ahven
22. oktoober 2018, 23:56

NII SEE JUHTUS | Sport 22.10: Kalev/Cramo kaotas Moskva CSKA-le, ärevad teated Skandinaaviast

Uus nädal on alanud ning õhtul peab BC Kalev/Cramo korvpalli Ühisliigas kolmanda mängu, kohtudes Moskvas tiitlikaitsja CSKAga. Viimati võitis Kalev armeeklubi 23 aastat tagasi, Haarlemi uusaastaturniiri finaalis, kus Martin Müürsepp säras 33 punktiga. Praegune CSKA osaleb igal aastal Euroliiga Final Fouris ja püsib selgi sügisel veel kaotuseta - kuidas läheb Kalevil Moskvas kell 19.30 algavas mängus? See ja kõik muu põnev spordimaailmas toimuv nagu ikka Õhtulehe päevaülevaates!
23:56

Õhtu lõpetame teatega Londonist. Head ööd ja kohtume homme!

21:27

Mäng läbi, lõpuks võitis CSKA 102:75.

21:04

Mängu lõpuni 6.25, Kalev on 62:85 kaotusseisus.

20:52

Kolmas veerand läbi, Kalev on kaotusseisus 57:77.

20:41

Kalev jõuab 11 punkti peale, aga CSKA vastab kiirelt. Kuus minutit enne kolmanda veerandaja lõppu on Kalev taga 47:64.

20:29

Üleplatsimeheks on tõusnud Ivan Almeida, kelle arvel on 15 punkti. 9 punktiga on toetanud Janari Jõesaar.

20:17

Kalev kaotab poolaja 38:54.

20:13

Kalev on pisut lähemale tulnud, aga kaks minutit enne poolaja lõppu on vahe ikka suur: 34:50.

20:03

Seitse minutit poolajani ja Kalev on taga juba 23:44.

19:53

CSKA kasuks on Clyburn toonud 11 punkti, Kalevi resultatiivseimad on Lynch ja Almeida 4 punktiga.

19:51

Kalev kaotas esimese veerandaja 14:31.

19:47

Kas mäng on juba läinud? Kaks minutit on esimese veerandaja lõpuni, kaotusseis on juba 12:29.

19:42

Almeida ja Clyburn vahetavad ilusaid pealtpanekuid. Kalev on viie minuti järel taga 9:18.

19:37

Kolm minutit mängitud. Kalev on hätta jäänud CSKA kiirrünnakutega ja seis on 5:11.

19:33

Mäng käib! CSKA poolelt ei tee täna kaasa Sergio Rodriguez.

19:30

CSKA algkoosseis: Nando de Colo, Daniel Hackett, Will Clyburn, Semjon Antonov, Othello Hunter.

19:29

CSKA ja Kalev/Cramo mäng on kohe algamas. Kalevi algkoosseis: Branko Mirkovic, Martin Dorbek, Ivan Almeida, Kristjan Kangur, Landen Lucas.