Kalev/Cramo peatreener Donaldas Kairys (vasakul). Janari Jõesaar ja Branko Mirkovic.Foto: Stanislav Moshkov
22. oktoober 2018, 21:21

Kalev/Cramo jäi Moskva CSKA vastu hätta ja kaotas ligi 30 punktiga

Kalev/Cramo kaotas korvpalli Ühisliigas võõrsil Moskva CSKA-le 75:102. Mäng läks käest juba esimese veerandajaga, mis kaotati 14:31.

Teisel perioodil kärises vahe ka üle 20 punkti, aga siis tuli Kalev pisut lähemale - poolaeg kaotati 38:54. Kolmanda veerandaja alguses jõudis Kalev 11 punkti peale, aga rohkemaks jõudu ei jätkunud. Kolmanda perioodi järel oli armeeklubi edu 77:57.

Kalevi resultatiivseim oli Ivan Almeida 18 punktiga. Janari Jõesaare arvele jäi 13 punkti ja Reggie Lynch viskas 11 silma. Lauavõitluse 37:26 võitnud CSKA-le tõi Will Clyburn 17 ja Othello Hunter 16 punkti.

Kalevi poolelt ei teinud kaasa Chavaughn Lewis, CSKA ridadest puudusid Sergio Rodriguez ja Nikita Kurbanov.

Neljast mängust neli võitnud CSKA tõusis koos Moskva oblasti Himkiga jagama esikohta. Ühe võidu ja kaks kaotust saanud Kalev jagab 8.-10. positsiooni.