Ühe tabamuse ja ühe väravasöödu kirja saanud Mesut Özil tänab Emiratesi staadioni publikut.Foto: Reuters/Scanpix
22. oktoober 2018, 23:52

Özil ja Aubameyang vedasid kaotusseisu jäänud Arsenali taas võiduni

Hooaega kahe kaotusega alustanud Londoni Arsenal sai Inglismaa jalgpalli meistriliigas seitsmenda järjestikuse võidu, täna alistati kodus 3:1 Leicester City.

Kõikide sarjade peale on Arsenal võitnud 10 matši järjest. Pikem võiduseeria oli klubil viimati 2007. aastal. Toona alistati vastased 12 korda järjest.

Külalised läksid Hector Bellerini 31. minuti omaväravast juhtima, aga 45. minutil suutis Mesut Özil viigistada. Teisel poolajal skooris Arsenali eest kahel korral Pierre-Emerick Aubameyang, esmalt oli ta täpne 63. ja teist korda 66. minutil.

Arsenal on üheksa mänguga kogunud 21 punkti, tabelis annab see Londoni klubile neljanda koha. 23 punkti on koos Manchester Cityl ja Liverpoolil, sarnaselt Arsenalile on 21 punkti Londoni Chelsea'l ja Tottenhamil. Leicester on 12 punktiga 11. positsioonil.