Cristiano Ronaldo. Foto: Reuters/Scanpix
23. oktoober 2018, 23:55

NII SEE JUHTUS | Sport 23.10: Mäe jääb lootma lohutusringidele, Ronaldo tegi Unitedi fännidel meele kibedaks

Teisipäevane spordipäev pakub elamusi igale maitsele. Maadluse MMil Budapestis on täna võistlustules esimene Eesti atleet, naiste raskukaalul asub medalivõitlusesse Epp Mäe. Kvalifikatsiooniringidega alustatakse kell 11.30. Õhtul naasebareenile jalgpalli Meistrite liiga, kus Cristiano Ronaldo külastab oma kunagist koduklubi Manchester Unitedit. Lisaks mahub päeva veel palju põnevat, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Püsige meiega!
23:55

Sellega täna lõpetame, head ööd!

23:53

23:33

Kui 47. minutil jäi Lyon Hoffenheimi vastu 1:2 kaotusseisu siis 20 minutit hiljem on nad omakorda 3:2 ees. Ndombele ja Depay on vahepeal siis sahistanud.

23:14
Jalhpall

Marcelo suurendab 56. minutil Reali eduseisu 2:0 peale.

Samamoodi on võrk sahisenud Romas (3:0 eduseisu CSKA vastu) ning Hoffenheimis (2:1 eduseisus Lyoni vastu).

23:06

Ja mängud jätkuvad.

22:49
POOLAJAD!
22:37

City läheb Šahtari vastu 2:0 juhtima. 35. minutil on tabamuse autoriks Aymeric Laporte.

22:34

Edin Dzeko avas Roomas mänguskoori viies Roma CSKA vastu 1:0 juhtima.

Lyon saab eduseisu nautida aga ainult kuus minutit, sest Andrej Kramaric viigistab 33. minutil Hoffenheimi eest mänguseisu.

22:30

Avatakse skoor ka Saksamaal kui Bertrand Traote viis Lyoni Hoffenheimi vastu 27. minutil juhtima.

City avavärava Šahtari vastu lõi David Silva.