Bayerni mängijad. Foto: AFP/Scanpix
Meistrite liiga
23. oktoober 2018, 21:48

Bayern võttis kindlalt oma, Valencia kaotas võõral väljakul punkte

Jalgpalli Meistrite liigas peetakse tänavusest hooajast igal mängudepäeval kaks kohtumist teistest varem ning mingiks erandiks selles osas polnud ka 23. septemberi.

Paraku ei tähendanud see head uudist Valencia poolehoidjatele, kes pidid pealt vaatama, kuidas nende lemmik Šveitsis Bernis seals Young Boysiga 1:1 viigi tegi. Michy Batshuay 26. minuti avaväravale leidsid šveitslased vastuse teise poolaja alguses, kui Guillaume Hoarau 11meetri karistuslöögi väravavõrku lükkas.

Valencial on H-alagrupis kolme vooruga koos kaks punkti, millega hoitakse Juventuse ja Manchester Unitedi järel teist kohta.

Küll ei lasknud varasel kellaajal ennast häirida Müncheni Bayerni mehed, kes kahe minutiga Ateena AEK põlvili surusid. Mängu 61. minutil mänguskoori Javi Martinez ning kaks minutit hiljem tegi Robert Lewandowski kohtumise lõppskooriks 2:0. Bayern on kindlalt seitsme punktiga E-alagrupi liider, AEK jätkab kolme mängu järel punktita.