Tottenhami mängija Erik Lamela oli lõpuvile järel pigem löödud.Foto: Reuters/Scanpix
Meistrite liiga
24. oktoober 2018, 22:03

Vähemusse jäänud Tottenham andis lõpu eel edu käest

Jalgpalli Meistrite liigas on nüüd neli nulli peal olevat meeskonda vähem, sest Club Brügge viigistas kodus 1:1 AS Monacoga ning PSV Eindhoven 2:2 Tottenham Hotspuriga. Kõik nimetatud meeskonnad teenisid tabelisse esimese punkti.

Eriti mõru maik jäi õhtust ilmselt Tottenhamile, kellelt võeti matši algfaasis ekslikult fikseeritud suluseisu tõttu ära värav. 79. minutil jäid inglased 2:1 eduseisul vähemusse, sest punase kaardi teenis väravavaht Hugo Lloris.

See sai lõpuks neile ka saatuslikuks, sest PSV ründaja Luuk de Jong viigistas mänguseisu 87. minutil.

PSV - Tottenham 2:2
30. Hirving Lozano, 87. Luuk de Jong - 39. Lucas, 55. Harry Kane

Thierry Henry debüüt peatreenerina Meistrite liigas algas küll paljulubavalt, sest Monaco asus Belgias 1:0 juhtima, ent lubas kiirelt Brüggel viigistada. Tulemusega 1:1 ka kohtumine lõppes.

Club Brügge - AS Monaco 1:1