Mängus Kalev - Avtodor püstitati Ühisliiga rekord

Ville Arike, 28. oktoober 2018, 13:23
Saraatovi Avtodor lustis Tallinnas, palli surub korvi David Kravish. Martin Ahven
Eile Rocca al Mare suurhallis peetud mängus BC Kalev/Cramo - Saraatovi Avtodor, mille külalised võitsid 113:102, täiendati Ühisliiga rekorditeraamatut.

Viimasel veerandil kahe peale visatud 74 punkti (38:36 Avtodorile) tähendas uut tipptulemust. Kümne minuti jooksul visatud 38 punktiga kordas Avtodor klubi rekordit, Ühisliiga kõigi aegade tippmark on siiski 41 punkti.

Ning Saraatovi meeskonna poolajaga kogutud 68 punktist on nad ise suutnud enamat – kaks aastat tagasi juhiti mängus Astanaga suureks vaheajaks 71:46 ja mäng võideti 131:93. Ka sarja absoluutne punktirekord on tollest hooajast Avtodori nimel (135:86 mängus Loimaa Bisonsiga).

28. oktoober 2018, 13:16
Kalev/Cramol esimesed triibulised käes. Kas meeskonna eesliini ootab mõni muutus?
27. oktoober 2018, 19:33
Avtodori treener Mokin: Almeida pole Kalevis ainus mängumees, kõiki tuli hoolsalt jälgida
27. oktoober 2018, 18:51
7 VÕTIT | Kodune avalöök ebaõnnestus, Kalev/Cramo - Avtodor 102:113