Luis Suarez (keskel) lõi Madridi Reali võrku kolm palli.Foto: Reuters/Scanpix
28. oktoober 2018, 19:06

El Clasico: Barcelona häbistas Madridi Reali, Suarezilt kolm väravat! (1)

Hispaania jalgpalli suurimas duellis ehk El Clasicos jäi peale Barcelona, kes häbistas Hispaania kõrgliiga raames peetud matšis koduväljakul skooriga 5:1 Madridi Reali.

Vigastatud Lionel Messita mänginud Barcelona viis 11. minutil juhtima Philippe Coutinho. 30. minutil suurendas Kataloonia esiklubi eduseisu Luis Suarez, kes tabas penalti.

50. minutil suutis Marcelo Reali kaotusnumbreid vähendada, aga Suarez ei jätnud Madridi klubile mingit võimalust. Uruguailane tegi 75. minutil seisuks 3:1 ja 83. minutil vormistas ta kübaratriki. Lõppskoori vormistas 87. minutil vahetusmees Arturo Vidal, kes tuli väljakule vaid kolm minutit varem.

Barcelona tõusis 21 punktiga Hispaania meistriliiga liidriks. Real on koduses liigas kaotanud kolm mängu järjest ja 14 punktiga ollakse alles 9. positsioonil. Võib mürki võtta, et kuulujutud peatreener Julen Lopetegui vallandamisest saavad suure kaotuse järel veelgi hoogu juurde.