Paul Pogba (vasakul) ja Anthony Martial tähistamas Manchester Unitedi väravat.Foto: Reuters/Scanpix
28. oktoober 2018, 20:02

Manchester United sai prantslaste toel magusa võidu

Inglismaa jalgpalli meistriliigas sai väärtusliku võidu Manchester United. Kodus alistati Everton 2:1 ja sellega tõusti tabelis kaheksandaks, täpselt Evertoni ette.

Unitedi viis 27. minutil juhtima Paul Pogba. Evertoni väravavaht Jordan Pickford suutis prantslase penalti tõrjuda, aga pall põrkus Pogba jalale, kes mänguvahendi väravasse koksas. 49. minutil tegi teine prantslane Anthony Martial seisuks 2:0.

77. minutil suutis Islandi koondise ja Evertoni liider Gylfi Sigurdsson penaltist vahet vähendada, aga enamaks Everton suuteline polnud.

Päeva varasemates mängudes oli Londoni Chelsea 4:0 üle Burnley'st, Crystal Palace suutis Londoni Arsenali võiduseeria peatada ja 2:2 viigi teha.