Märulipolitsei kohtunikku kaitsmas.Foto: EPA/SCANPIX
31. oktoober 2018, 12:11

VIDEO | MÖLL! Lõuna-Ameerika tugevaimas klubisarjas tõttas märulipolitsei väljakule kohtunikku kaitsma

Lõuna-Ameerika klubisarjas Copa Libertadores - mis on põhimõtteliselt tolle kandi Meistrite liiga - kohtusid poolfinaali teises kohtumises Argentina hiid River Plate ning Brasiilia tiim Gremio.

Avamängu 0:1 kaotanud River Plate pööras teise kohtumise enda kasuks alles matši viimastel minutitel. Gremio juhtis heitlust kuni 82. minutini, siis suutis Rafael Borre ühe värava tagasi lüüa.

Mängu lõpp oli tuline. 86. minutil mängis karistusalas käega palli Gremio keskkaitsja Bressan. Tänavusel MMil poolfinaali vilistanud Uruguay kohtunik Andres Cunha pöördus videokohtuniku VARi poole ning otsustas Bressani platsilt saata ning River Platele penalti määrata. Brasiilia vutimehed polnud otsusega rahul ning piirasid Cunha ümber. Mehele tõttas seepeale appi märulipolitsei.

Punase saanud Bressan (vasakul) ei olnud kohtuniku otsusega rahul. Foto: EPA/Scanpix

Lõpuks said argentiinlased siiski penaltit lüüa ning Gonzalo Martinezi viienda üleminuti tabamus viis River Plate'i finaali. Seal tuleb vastaseks kas Boca Juniors või Palmeiras, kes kohtuvad omavahel täna.

Märulipolitsei. Foto: AFP/Scanpix