Jalgpall

Taksojuhi lõualuu purustanud Bendtner saadetakse trellide taha (5)

Ohtuleht.ee, 2. november 2018, 18:21
Nicklas Bendtner kohtumaja ees selgitusi jagamas. Foto: AP/Scanpix
Hetkel Rosenborgi klubi ridadesse kuuluv Taani jalgpallikoondise ründaja Nicklas Bendtner mõisteti Kopenhaageni kohtus taksojuhi ründamise eest 50 päevaks vangi. 

Endine Arsenali pallur sattus pahuksisse septembri keskpaigas, kui liikus koos elukaaslase Philine Roepstorffiga peolt koju. Takso tellinud paar otsustas ühel hetkel aga liiga suure arve tõttu ühissõiduki peatada ning välja astuda. 

See ärritas taksojuhti, kes viskas autost väljunud paari suunas veepudeli, mis peaaegu Bendtneri kaaslast tabas. Järgmisena tõusis kops üle maksa just vutiässal, kes sohvrile obaduse andis ning nii mehe lõualuu purustas. 

Lisaks vanglakaristusele, mille Bendtner edasi kaebas, peab ründaja kohtuotsuse järgi taksojuhile maksma ka 1000 eurot hüvitist.

Samal teemal

11. september 2018, 20:09
Taksojuhi lõualuu puruks löönud Taani vutistaar vabandas toimunu pärast
9. september 2018, 16:27
KUNINGALE KOHATU! Lord Bendtnerit süüdistatakse taksojuhi peksmises

5 KOMMENTAARI

j
Jalgpalluritel 3. november 2018, 14:19
niigi ulmelised palgad, saavad nädalas rohkem, kui tavaline inimene aastatega ja pidas taksoarvet liiga kalliks? Jättis ju arve maksmata ka, paras sellele ülbikule. Aga kui veel purustas lõualuu, siis peaks küll aastateks kinni minema raske kehavigastuse põhjustamise eest.
t
Tallinnas 3. november 2018, 04:38
...mõni taksist on selline ,et sellel peaks iga päev lõualuu pooleks lööma
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee