NII SEE JUHTUS | Sport 3.11: Kalev/Cramo pistis Lokomotiv-Kubani kotti, Cagliari kaotas Juventusele (2)

Ohtuleht.ee, 3. november 2018, 23:30
Kalev/Cramo mängujuht Branko Mirkovic. Martin Ahven
Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Laupäeval mängitakse jalgpalli ja korvpalli üle maailma. Korvpalli Ühisliigas lähevad kell 15 Krasnodaris vastamisi sealne Lokomotiv-Kuban ja Kalev/Cramo. Kalevil on käsil neljamänguline kaotusteseeria ja täna ei tee kaasa Kristjan Kangur, Ivan Almeida ja Tanel Sokk. Eesti-Läti liigas on kell 17 kaks intrigeerivat matši: Tartu Ülikool - Tallinna Kalev/TLÜ ja Rapla - Taltech. Loomulikult hoiame silma peal ka teistel tähtsamatel sündmustel. Püsige lainel!

23:29

Õhtu lõpetame teatega Itaaliast. Head ööd ja kohtume homme hommikul!

16:46

Kaks ja pool minutit enne mängu lõppu on Kalev peal 85:80.

16:46

15:52

Kaitsele Krasnodaris rõhku ei pöörata, sest kahe meeskonna peale on juba 100 punkti koos. Kalev/Cramo võitis poolaja 51:48, kuigi veel kolm minutit enne teise veerandaja lõppu oli nende eduseisu näiteks 46:36.

Meie parim on siiamaani Kitsing, kellel on koos 11 punkti, Mirkovic ning Jõesaar on jõudnud 9 peale.

15:23

Hoolimata puudujatest - Kalevil ei tee täna kaasa Almeida, Sokk ja Kangur - pani Kalev/Cramo täna kohe täiskäiguga minema. Seitsmeminutilise mängu järel juhtisid Kairyse hoolealused lausa 27:13, kuid Lokomotiv-Kubani mehed suutsid vahe veerandaja lõpuks viisakamaks mängida (21:27).
Kitsingu arvel on 9, Dorbek on toonud avaveerandiga 6 ning Lewis 5 silma.