Korvpall

Leedu vedurid + näljased noored + Priit Vene = Eesti teine tiim 

Ats Kuldkepp, 4. november 2018, 19:08
Julius Kazakauskas (palliga) jäi duellis eelmisel hooaja tiimikaaslase Janar Taltsi vastu peale.Foto: Aldo Luud

Eesti paremuselt teiseks korvpalliklubiks võib praegu pidada Tartu Ülikooli. Suvel oluliselt noorenenud tiim on Eesti-Läti liigas võitnud kõiki kodumaiseid võistkondi, kellega kohtutud on. Laupäeval alistati samuti korraliku hooaja alguse teinud Tallinna Kalev/TLÜ kodusaalis 75:66. Tõusuteel on ka TalTech (endine TTÜ), tavapärasest nigelam on Rapla seis. 

Esmalt Tartust. Kui Priit Vene augustis pärast pikki läbirääkimisi taas peatreeneriks palgati, oli selge, et nalja tegema ei minda. Ent võrreldes kuu aja taguste ootustega on läinud veelgi paremini – neli võitu ja kaks kaotust annavad Tartule turniiritabelis neljanda koha. Eespool on vaid kolm suurt ehk Kalev/Cramo, Ventspils ja Riia VEF.

Tartu leedulasest kapten Julius Kazakauskas märkis, et tegelikult võiks Tartul olla isegi täisedu. „Oleksin ainult siis õnnelik, kui oleksime kõik kuus mängu võitnud. Kaotustest on kahju, sest need olid väga napid. Seega olen natuke kurb. Pealegi ootavad meid ees kohtumised tugevate tiimidega, nagu Kalev/Cramo, Riia VEF ja Ventspils. Loodan, et suudame edaspidi endasuguseid rohkem võita,“ rääkis ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. november 2018, 21:31
Emajõe äärde naasnud Janar Talts: Tartu mängis väga hästi, Velicka vedas neid kohati ideaalselt
3. november 2018, 21:02
Tartu kapten Julius Kazakauskas ilusast hooaja algusest: oleksin ainult siis õnnelik, kui võitnuksime kõik mängud
3. november 2018, 18:54
GALERII | Olmrest ilma jäänud TTÜ sakutas Raplat, Tartu võitis ülikooliderbi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee