Siim-Sander Venest huvituv Astana hakkas Himkile ja Švedile kõvasti vastu

Toimetas Ats Kuldkepp, 5. november 2018, 17:44
Aleksei Šved. TASS/Sacnpix
Korvpalli Ühisliigas sai järjekordse võidu Moskva oblasti Himki, täna alistati võõrsil Astana 76:67. Himki pani võidule aluse skooriga 23:13 lõppenud teise veerandajaga.

Kolm ja pool minutit enne lõppu polnud Himki võit siiski päris kindel. Michael Jenkinsi kolmene vähendas vahe 67:72 peale, aga rohkem punkte ei suutnud kodumeeskond visata.

Himki resultatiivseim oli 28 punktiga Aleksei Šved, Malcolm Thomas lisas 8 punkti ja 8 lauapalli. Töötuks jäänud Siim-Sander Venest huvituva Astana kasuks viskas Aleksandr Žigulin 14 silma.

Astana - Himki kohtumises olid kolmest õigusemõistjast koguni kaks eestlased. Ametis olid Tanel Suslov ja Rain Peerandi.

Himki on saanud kuuest mängust kuus võitu, sama seis on ka Moskva CSKA-l. Astana on kolme võidu ja kahe kaotusega viies, kaks võitu ja neli kaotust saanud Kalev/Cramo on 10. positsioonil.

4. november 2018, 22:20