NII SEE JUHTUS | Sport 06.11: Liverpool hävis täielikult, Saaremaa tegi eurodebüüdi

Ohtuleht.ee, 7. november 2018, 00:06
Pettunud Liverpooli keskkaitsja Virgil van Dijk.  Reuters/Scanpix
Kena teisipäeva, spordisõber! Saaremaa võrkpalliklubi peab ajaloo esimese matši eurosarjas ja jalgpalli Meistrite liigas algab alagrupiturniiri neljas voor, mis tähendab, et nii mõnigi tiim kaotab õhtuks sisulise edasipääsulootuse. Teiste seas oli üsna sügavas plindris Tottenham, kes suutis PSV vastu raskest seisust välja tulla ning oma lootusi veel elus hoida. Püsige lainel!

00:04
00:04

23:31

Just nii saadeti Liverpooli meeskond Crvena zvezda fännide poolt riietusruumi.

23:24

Lorenzo Insigne viigistab penaltipunktist Napoli-PSG mänguseisu. Patustajaks oli vanameister Gianluigi Buffon, kes läks liiga agaralt õhuvõitlusesse.

Väravaid sajab üle-Euroopa!
Porto juhib 1:0 Moskva Lokomotivi vastu, Schalke 1:0 Galatasaray vastu ning PSV võõrsil 1:0 Tottenhami vastu.

21:53

20:42

Liverpool läheb riietusruumi 0:2, Monaco 0:3 kaotusseisus. Crvena zvezda ning Club Brügge fännid võivad nüüd veerand tundi rõõmutantsu lüüa.

20:36
VÕRKPALL

20:20

Monaco on jäänud Brügge vastu juba 0:3 kaotusseisu. Üllatus on sündinud aga Belgradis, kus Crvena zvezda läks 22. minutil Liverpooli vastu juhtima!

20:19
VÕRKPALL

Saaremaa on kolmandas geimis peal 9:5.

20:12

Theirry Henry Monaco karjäär jätkub mustalt... Club Brügge on läinud nende vastu kodus 2:0 juhtima!

VÕRKPALL

Saaremaa juhtis 7:4 ning 10:5 kuid see edu on veidi nüüd kokku kuivanud. 13:11.

19:45
VÕRKPALL

Teine geim jätkub sama tuliselt nagu esimene lõppes, 5:4 saarlased peal.

19:37
VÕRKPALL

34:32! RAUNO TAMME TAGANTLIINIST! Saaremaa päästis avageimis kaheksa geimpalli ning kasutas enda teise geimpalli ära!

VÕRKPALL

Gentoftel on olnud juba kolm geimpalli (Saaremaal üks), aga seis jätkuvalt viigis, 27:27.

19:29
VÕRKPALL

Jala servid töötasidki ning Saaremaa võitles välja 23:23 viigi. Hetkel aga tablool juba 24:24.

19:26
VÕRKPALL

21:23 ja Helar Jalg tuuakse Saaremaa poolt servima

19:22
VÕRKPALL

Nüüd töötas omakorda vastaste time-out. Seis 17:21 Saaremaa poolt vaadatuna.

19:19
VÕRKPALL

Jutuajamine töötas, sest nüüd võttis seisult 16:16 aja maha juba Gentofte peatreener.

19:14
VÕRKPALL

8:8 seisult on taanlased teinud võimsa vahespurdi ning 10:14 kaotusseisust võtab Urmas Tali mõtlemisaja.

19:09
VÕRKPALL

Saaremaa sai kohtumise alguses küll 3:1 ning 5:3 ette, kuid taanlased ei lasknud vahel käriseda. 7:7.

VÕRKPALL

Enne kui antakse avavile õhtuste jalgpalli Meistrite liiga kohtumiste raames pannakse eurosarjas pall mängu ka meil kodumaal. Saaremaa võrkpalliklubi teeb oma eurodebüüdi ning võõrustab CEV Challenge Cupi kvalifikatsioonis Taani klubiga Gentoftet.

14:39

Tuleb tunnistada, et e-sport on aastate jooksul veidi muutunud!

Monaco - Club Brugge (kell 19.55)

Madridi Atletico - Dortmundi Borussia (22.00)

VÕRKPALL

Eesti klubidest avab täna eurohooaja Saaremaa võrkpalliklubi, kui CEV Challenge Cupi kvalifikatsioonis minnakse klubi ajaloo esimeses euromängus kodusaalis vastamisi Taani klubiga Gentofte. Mäng Kuressaare spordihoones algab kell 19.

Kui Saaremaa VK pole varem eurosarjas osalenud, siis Gentofte mängis ka eelmisel aastal sama sarja ning jõudis läbi kvalifikatsiooni esimesse ringi, kus kaotati hilisemale võitjale Ravennale. Aasta varem tehti kaasa Meistrite liiga eelringis, sealt väljalangemise järel jätkati taas Challenge Cupil, kus mängiti ka aastatel 2016 ja 2013. Ka varem on pika ajalooga klubi erinevates eurosarjades osalenud, esimest korda CEV Cupil aastal 1995.

Saaremaa meeskonna peatreener Urmas Tali ütles, et meeskond on ajalooliseks kohtumiseks valmis. "Nendeks mängudeks me need paar kuud vaeva oleme näinud, kas sellest piisab, näitab juba tulevik. Eelkõige peame enda asjadele keskenduma, järele ei saa kuskilt anda, siis on võimalused eduks olemas. Murdepunkte peame suutma vältida," rääkis juhendaja Saaremaa valmisolekust.

Gentoftet iseloomustas Tali järgmiselt: "Klassikalise stiiliga meeskond, kellel on head nurgaründajad, kiired tempomehed, klassikaline diagonaalründaja, kaks erineva käekirjaga sidemängijat. Harrastavad kiiret mängu ja teevad üldiselt vähe vigu. Tehniliselt hea võistkond."

Saaremaa klubi tegevjuht Hannes Sepp loodab mängul näha 1000-pealist toetajaskonda. "Väga loodan, et homme (täna - toim) tuleb täismaja, see on meie kogukonna jaoks eriline sündmus. Saaremaa inimesed on kohtumise toimumisega hästi kursis ja ma loodan, et meeskond suudab sellest paarist edasi saada," sõnas Sepp.