Kõmu

Ronaldo pöörane armuelu: Hiltonist ja Kardashianist kuni rõveda vägistamissüüdistuseni 

Ohtuleht.ee, 6. november 2018, 13:21
Cristiano Ronaldo ja Irina Shayk 2013. aastal. AP/Scanpix
Jalgpallitähe Cristiano Ronaldo pereelu on praegu paigas: koos pruudi Georgina Rodrigueziga kasvatab ta nelja last. Küll aga ähvardab suhted sassi lüüa kümne aasta tagune vägistamissüüdistus, mille eest jalgpallur end võimude ees kaitsma peab.

Meenutame, milliste naistega Ronaldo enne Georgina saabumist semmida jõudis. Tuleb tõdeda, et nimekiri on muljetavaldav!

Jordana Jardeli peetakse Ronaldo esimeseks tõsiseks paariliseks. Tegmist oli Lissaboni Sportingu mängija Mario Jardeli õega, kellega Ronaldo semmis 2002. ja 2003. aastal.

Portugali supermodelli Merche Romeroga veetis Ronaldo aega aastatel 2005 ja 2006. Just see oli Ronaldo Manchesteris veedetud aja pikim suhe.

Aastal 2007 sekkus mängu seebioopertite näitleja Gemma Atkinson, kuid romanss kestis vaid paar kuud.

Enne Madridi kolimist jõudis Ronaldo armastada ka Nereida Gallardot. Ka see armulugu ei kestnud kaua ning naine tunnistas hiljem meeldiale, et Ronaldo kannab kummalist aluspesu.

Aastal 2009 otsustas Chelsea jalgpallur Juliano Belletti, et viib Ronaldo kokku oma õe Luanaga. Noored käisid romantilisel õhtusöögil, kuid hiljem neist kuigi palju kuulda enam polnud.

Seejärel leidis Ronaldo aga Venemaa supermodelli Irina Shayki, kelle kõrval veetis koguni viis säravat aastat. Lõpuks läks superpaar ikkagi lahku ja nüüd semmib Shayk hoopis Hollywoodi staari Bradley Cooperiga.

Lucia Villalonil oli au saada üikast suhtest vabanenud Ronaldo lohutajaks. Hispaania teletäht võttis Ronaldo pärast Shayki oma hõlma alla ja hoidis värvakütti õnnelikuna.

Mitmel korral on Ronaldo ellu tunginud Imogen Thomase nimi. Naise kõneisik on siiski väitnud, et suhe oli üsna ühepoolne ning Thomas ei tahtnud jalgpalluriga tegemist teha. Küll aga pommitas Ronaldo oma unistuste naist telefonikõnedega.

Põnevaid lugusid pakkus 2009. aasta suvi, mille Ronaldo veetis Californias pidu pannes. Mitmel korral ristusid tema teed Paris Hiltoniga. Fotodel paistis paar väga lähedane ja väidetavalt veedeti koos mitu armuööd. Lõpuks jättis Paris Cristiano maha.

2009 oli ka aasta, kui Las Vegases toimus saatuslik pidu, kus kohtusid Ronaldo ja Kathryn Mayorga. Kõigepealt tehti väike tants ja sõõm napsu, kuid hiljem läks asi väidetavalt käest ära. Naine süüdistab Ronaldot anaalses vägistamises! Jalgpallur ja tema advokaadid eitavad kõiki süüdistusi. Politse uurimine kestab ning loodetavasti saab asjas selgust juba lähiajal.

Cristiano Ronaldo ja Kathryn Mayorga.  AP/Scanpix

Aastal 2010 sai Madridi tänavatel näha põnevat vaatepilti: ennastunustavalt suudelsid Kim Kardashian ja Cristiano Ronaldo. Väidetavalt kestis suhe ligi aasta, kuid lõpuks vahetas Kardashian jalgpalluri hoopis Kanye Westi vastu.

Kuni lõpuks saabus päästev Georgina Rodriguez. Üsna kiiresti sündis perelisa ja nüüd elatakse üheskoos Torinos.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee