Crvena zvevda sangar Milan Pavkov.Foto: Reuters/Scanpix
Meistrite liiga
6. november 2018, 21:50

Crvena zvezda šokeeris Liverpooli, Thierry Henry Monaco õudusunenägu jätkub

Jalgpalli Meistrite liigas murti teisipäeval alagrupiturniiri selgroog. Eriti valusaks osutus see Liverpooli ja AS Monaco fännide jaoks.

Liverpool pidi neljandas voorus sõitma Serbiasse, et Belgradi katlas madistada Crvena zvezdaga. Kui alles kaks nädalat tagasi oli Liverpool serblasi nüpeldanud nelja väravaga, siis seekord osutusid jõudjooned vastupidiseks, ning peoperemehed võtsid 2:0 võidu.

Serblaste sangariks tõusis Milan Pavkov, kes jõudis 22. minutil esmalt peaga sihile nurgalöögist ning virutas seejärel seitse minutit hiljem Alissoni selja taga ka hirmsa püssikuuli.

Crvena zvevda - Liverpool tipphetked:

C-alagrupp:
Liverpool 6 punkti
Napoli 5 (mäng vähem peetud)
Pariisi Saint-Germain 4 (mäng vähem peetud)
Crvena zvezda 4

Veel kehvemalt läks aga AS Monaco käsi, kes jäi koduväljakul 0:4 alla Club Brüggele. Kaks väravat kirjutas enda nimele Hans Vanaken, korra olid täpsed Wesley ja Ruud Vormer.

Tegemist oli Thierry Henry Monaco karjääri viienda mänguga ning legendaarse prantslase saldo on siiamaani mannetu 0 võitu, 2 viiki ning 3 kaotust.