Meistrite liiga

Messita mänginud Barcelona libastus, Harry Kane päästis Tottenhami

Toimetas Karl Juhkami, 6. november 2018, 23:56
Harry Kane.  Reuters/Scanpix
Jalgpalli Meistrite liigas murti sel nädalal alagrupiturniiri selgroog ning kuigi ühtegi kindlat edasipääsejat veel ei selgunud, selgusid meeskonnad, kellel järgmisest faasist enam unistada ei tasu.

A-alagrupis alistas Madridi Atletico koduplatsi Sauli ja Antoine Griezmanni tabamustest 2:0 Dortmundi Borussia ning tõusis Saksamaa klubiga ühele pulgale. Club Brügge virutas Thierry Henry tüüritava Monaco võrku neli vastuseta väravat.

A-alagrupp:
Dortmund 9
Madridi Atletico 9
Club Brügge 4
AS Monaco 1

B-alagrupis jäi Tottenham koduväljakul PSV vastu juba teisel minutil kaotusseisu kui Luke de Jong Wembleyl skoori avas. Spursi päästeingliks tõusis (tavapäraselt) Harry Kane, kes 78. ning 89. minutil oma väravad ära lõi ning Londoni klubile väärtusliku 2:1 võidu tõi.

Ilmselt oleks oma staarmängijat soovinud ka FC Barcelona. Jätkuvalt Lionel Messita mängiv Kataloonia suurklubi suutis 83. minutil Malcomi abiga küll Milano Interi kaitseliinist läbi murda, kuid neli minutit hiljem vormistas Mauro Icardi kohtumise lõppseisu 1:1.

B-alagrupp:
Barcelona 10
Inter 7
Tottenham 4
PSV 1

C-alagrupis pöörati sisuliselt kõik pea peale. Liverpool suutis võõral väljakul kaotada 0:2 Crvena zvezdale, PSG tegi samal ajal Napolis 1:1 viigi. Juan Bernati avavärava neutraliseeris Lorenzo Insigne, penaltist.

C-alagrupp:
Liverpool 6
Napoli 6
PSG 5
Crvena zvezda 4

D-alagrupis on teisipäeval Moskva Lokomotivist 4:1 üle olnud FC Portol edasipääs ainult vormistamise küsimus. Schalke oli samal ajal koduväljakul 2:0 üle Galatasarayst.