Luka Doncic.Foto: AFP/Scanpix
7. november 2018, 09:31

VIDEO | Sloveenia imelaps Luka Doncic aitas Dallas Mavericksi hooaja kolmanda võiduni

Korvpalliliigas NBA teenis läinud ööl seitsmenda kaotuse kõrvale kolmanda võidu Dallas Mavericks, kelle jõud käis 119:100 üle Washington Wizardsist.
Mavericks juhtis juba poolajaks 21 punktiga ning kuigi kolmandal veerandajal lasti Washington kohtumisse tagasi, nopiti siiski kindel võit.

Dallase resultatiivseim oli oma esimest NBA-hooaega mängiv 19aastane sloveen Luka Doncic, kes loopis 33 minutiga 23 punkti ning võttis 6 lauapalli ja andis 3 resultatiivset söötu. Wesley Matthews lisas 22 silma, Harrison Barnes ja Dennis Smith Jr. 19. Wizardi edukaim oli 24 punkti visanud John Wall.

Oma hooaja teise kaotuse teenis Milwaukee Bucks, kes alistus 103:118 Portland Trail Blazersile. Charlotte Hornets alistas Atlanta Hawksi 113:112 ning Brooklyn Nets Phoenix Sunsi 104:82.