Valencia kangelane Santi Mina.Foto: JOSE JORDAN/AFP
7. november 2018, 21:49

Valencia sai viimaks kaane maha ja lükkas Manchester Unitedi ohutsooni

Jalgpalli Meistrite liiga tänastes esimestes kohtumistes said võidu kirja AS Roma ja Valencia.

Varasema kolme vooru järel võiduta püsinud Valencia sai lõpuks kaane maha, kostitas Berni Young Boysi kolme väravaga ning jäi peale 3:1.

Kodus mänginud Hispaania klubi jaoks oli tähtsas rollis 22aastane Santi Mina, kes oli täpne 14. ja 42. minutil. Valencia kolmanda värava lõi Carlos Soler teise poolaja alguses. Young Boysi auvärava eest hoolitses Roger Assale 37. minutil. Külalised mängisid 77. minutist vähemuses, sest Sekou Sanogo Junior teenis punase kaardi.

H-gruppi kuuluv Valencia tõusis viie punktiga teiseks, Young Boys on ühe silmaga viimasel real. Liidrikohta hoiab Juventus (9 punkti), kes võõrustab kell 22 algavas matšis kolmandaks langenud Manchester Unitedit (4).

Raske võidu teenis Roma, kes alistas võõral väljakul 2:1 Moskva CSKA. Külalised pääsesid juba 4. minutil Konstantinos Manolase väravast juhtima, kuid teise poolaja alguses tõi 19aastane Islandi pallur Arnor Sigurdsson tabloole viigi.

Vaid mõned minutid pärast viigiväravat jäi aga CSKA vähemusse, teise kollase ja ühtlasi punase kaardi teenis Hördur Björgvin Magnusson. Roma kasutas oma võimaluse ära, võiduvärava lõi Lorenzo Pellegrini 59. minutil.

G-gruppi kuuluv Roma astus pika sammu edasipääsu suunas, nelja vooru järel on koos üheksa punkti, millega hoitakse liidrikohta. Neli silma kogunud CSKA on kolmas. Täna kell 22 lähevad omavahel vastamisi tabeli teine Madridi Real (6 punkti) ja Plzeni Viktoria (1).