Joonas TammFoto: Sarpsborg
8. november 2018, 23:39

NII SEE JUHTUS | Sport 08.11: Joonas Tammele viik, Pärnu oli lähedal Riia VEFi ehmatamisele

Töönädala teine pool on kätte jõudnud, jalgpalli Meistrite liiga mängud peetud ning täna on järg Euroopa liiga käes. Joonas Tamm ja Sarpsborg lähevad võõrsil kell 19.55 kokku Malmöga, kõik võimalused alagrupist edasipääsu eest võitlemiseks on olemas. Eesti-Läti korvpalliliigas võtab Pärnu Sadam kell 19 vastu Riia VEFi, täna algab ka järjekordne Euroliiga voor. Need ja kõik muu põnev Õhtulehe päevaülevaates!
23:38

Õhtu lõpetame korvpalli Euroliigaga. Head ööd ja kohtumiseni homme!

22:37

21:29

Lõpuks läks Malmös mölluks! 63. minutil viis taanlane Patrick Mortensen Sarpsborgi 1:0 juhtima, aga neli minutit hiljem oli Marcus Antonssonil Malmö poolt vastus olemas. Käib 76. minut ja seis on 1:1.

21:13

Sarpsborgi ja Malmö mäng on 58 minuti järel 0:0 viigis. Algkoosseisus alustanud Joonas Tamm on endiselt platsil.