Jalgpall

Peatreenerid Arbeiter ja Zelinski jätavad Kalevi ja Pärnu ning siirduvad koos Kotkasse 

Ohtuleht.ee, 8. november 2018, 13:54
Argo Arbeiter Robin Roots
Meistriliiga jalgpalliklubid Tallinna Kalev ja Pärnu Vaprus jäävad hooaja lõpus ilma peatreenerist, sest nende juhendajad Argo Arbeiter ja Indrek Zelinski siirduvad koos Soome, sealsesse esiliigaklubisse Kotka TP.

"Argo Arbeiteri karjäär jätkub välismaal," teatas Kalevi Facebooki külje pealkiri. Ja edasi: "Argo viimane mäng klubi peatreenerina on sel laupäeval, kui sõidetakse külla Tartu Tammekale. Klubi tänab Argot tehtud töö eest ning soovib talle edukat karjääri jätku. Uus peatreener kinnitatakse pärast hooaja lõppu."

Soome väljaande Kymet Sanomat teatel on Arbeiter võimalik kandidaat KTP peatreeneri kohale. Et tõenäoliselt on diil juba koos, võib arvata asjaolust, et Vaprus kirjutab Zelinski siirdumisest KTP abitreeneriks juba kindlas kõneviisis.

"Pärnu JK Vaprus ja Indrek Zelinski lõpetavad ennetähtaegselt töölepingu vastastikusel kokkuleppel, et Indrek saaks alustada uuest hooajast tööd Kotka TP abitreenerina. Indrek Zelinski viimaseks mänguks Pärnu Vapruse peatreenerina jääb laupäevane Premium liiga kohtumine FC Kuressaare vastu. Klubi on alustanud tööd, et uus peatreener nimetada ametisse novembrikuu jooksul," on kirjas Vapruse kodulehel.

Arbeiter on aastatel 1998-2000 teeninud Kotkas leiba mängijana.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee