Jäähoki

Siim Liivikuga täiendatud Eesti koondis ei suutnud lätlastele vastu saada

Ohtuleht.ee, 8. november 2018, 18:28
Siim Liivik. TEET MALSROOS
Eesti jäähokikoondis alustas Vilniuses peetavat rahvusvahelist kontrollturniiri kaotusega. Tulemusega 1:4 jäädi alla Läti klubide koondisele.

Eesti ainsa värava viskas Robert Rooba, kes oli täpne 13. minutil. Läti poolt skoorisid Kalvis Ozols 3. minutil, Maksims Širokovs 46. minutil, Arturs Homjakovs 55. minutil ja Karlis Ozolinš 57. minutil.

Eesti poolelt käis väljakul Soome kodakondsusega Siim Liivik. Ametlikes kohtumises Liivik praeguse seisuga siiski Eestit esindada ei saa.

Vilniuse turniiril osalevad ka Leedu, Valgevene, Rumeenia ja Jaapani koondised. Homme kell 15.30 kohtub Eesti Rumeeniaga.

23. oktoober 2018, 12:18
Siim Liivik Balti turniiril Eesti koondises! Rahvusvahelise hokiliidu ametlikku luba see siiski ei tähenda
26. november 2017, 11:38