Nando De Colo.Foto: Sputnik/Scanpix
Euroliiga
8. november 2018, 23:36

CSKA tuli kaotusseisust välja ja pole Euroliigas kaotanud veel ühtegi kohtumist

Korvpalli Euroliigas jätkab täiseduga Moskva CSKA. Kuues võit kuuest mängust tuli võõrsil Milano Olimpia üle 90:85.

Poolajaks juhtis Milano 41:40, aga kolmanda veerandaja alguses suurendas kodumeeskond vahe parimal juhul 13 punktini. CSKA tuli Nando De Colo ja Cory Higginsi vedamisel mängu tagasi ja neljanda veerandi alguses läks armeeklubi nelja punktiga ette.

Viimastele minutitele mindi siiski punkt-punktis. Kõvemat närvi näitasid CSKA staarid. Sergio Rodriguez harutas mängu lahti, Cory Higgins tegi skoori ja Kyle Hines pani Milano tagamehele Mike Jamesile vajaliku kulbi.

Higgins tõi CSKA-le 23 punkti, De Colo lisas 18 silma. Rodriguezi arvele jäi 5 punkti ja 10 resultatiivset söötu. Milano kasuks viskas Vladimir Micov 24 punkti, Mike James tõi 16 punkti ja 12 korvisöötu. Kohtumist vilistas ühe kohtunikuna Rain Peerandi.

Gran Canaria kaotas kodus Istanbuli Anadolu Efesile 90:94.