Stephen Curry õhtu ei möödunud hästi.Foto: AP/Scanpix
9. november 2018, 09:09

Tormihoiatus? Milwaukee Bucks nüpeldas Warriorsit, Curry sai vigastada

Korvpalliliigas NBA kohtusid kaks hiilgava stardi teinud meeskonda ning Milwaukee Bucks alistas võõrsil tiitlikaitsja Golden State Warriorsi koguni 134:111.

Võõrustajate jaoks tegi kaotuse hullemaks asjaolu, et mängu käigus sai vigastada liider Stephen Curry. Ta lahkus väljakult kolmandal veerandil vasaku jala reielihase vigastuse tõttu. Täna läheb Curry uuringule.

Tõele au andes ei leidnud Curry ses kohtumises õiget rütmi ja kogus 26 minutiga vaid 10 punkti, tabades 14 viskest 5. Klay Thompson viskas 24 punkti, võitjatest aga Eric Bledsoe 26 ja Giannis Antetokounmpo 24. Bucksil on onüüd 9 võitu ja 2 kaotust, Warriorsil 10-2. Juhib Toronto (11-1).

Teised tulemused: Oklahoma City - Houston 98:80, Phoenix - Boston 109:116 (la; Booker 38 - Irving 39), Portland - Los Angeles Clippers 116:105.