Aleksei Šved käib aegajalt Tallinnas siinset Kalevit hirmutamas.Foto: Martin Ahven
9. november 2018, 23:21

VIDEO | Himki teenis Euroliigas juba viienda kaotuse

Korvpalli Euroliiga mänguõhtu avamatšis kaotas Moskva oblasti Himki kodusaalis 80:87 Barcelonale.

Aleksei Šved säras kodumeeskonna poolelt 27 punkti ja kuue resultatiivse sööduga, kuid võiduks sellest ei piisanud. Barcelona parimana tõi Thomas Heurtel 18 silma, Ante Tomic ja Chris Singleton lisasid kumbki 16 punkti. Viigiga lõppenud avapoolajaga matšis sai otsustavaks kolmas veerand, mille Barcelona võitis 29:21 ning viimasele kümnele minutile mindi vastu 67:59 eduseisul.

Barcelonal on kuuest kohtumisest kirjas neli võitu, kuid Himki võidusaldo on ühe peal, mis paneb nad Maccabi, Gran Canaria ja Darüssafakaga eelviimast kohta jagama.