Täiendatud kell 18.11 värskete fotodega!

FOTOD | Levadia alistas kaotusseisust Flora ja tõusis hõbedale (3)

Ohtuleht.ee | Fotod: Stanislav Moškov, 10. november 2018, 18:11
FCI Levadia (rohelises) - FC Flora Stanislav Moškov
Eesti jalgpalli meistriliiga viimases voorus alistas Tallinna Levadia Kadrioru staadionil peetud mängus 2:1 FC Flora ja tõusis Flora ette teiseks. Meistriks tuli 4:1 Narva Transi võitnud Nõmme Kalju.

Rauno Alliku viis Flora 16. minutil ette, aga 51. minutil suutis Gando viigistada. 88. minutil lõi Kirill Nesterov Levadia võiduvärava. Viiendal üleminutil saadeti Levadia mängija Roman Debelko pärast teist kollast kaarti duširuumi, aga Florat see ei päästnud.

Teistes kohtumistes oli Kuressaare kodus 2:1 üle Pärnu Vaprusest. Paide alistas kodus 4:1 Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka samuti kodus 2:1 Tallinna Kalevi.

Lõplik tabeliseis: 1. Kalju 86, 2. Levadia 84, 3. Flora, 4. Trans 61, 5. Paide 51, 6. Tammeka 49. 7. Tulevik 29, 8. Kalev 28, 9. Kuressaare 21, 10. Pärnu 13.

10. november 2018, 16:05
Flora peatreener viimastel minutitel punktide kaotamisest: see on suurem murekoht
10. november 2018, 14:50
FOTOD | Võimsa võidu võtnud Kalju krooniti klubi ajaloos teist korda Eesti meistriks!
8. november 2018, 19:07
KOLMAS POOLAEG | Laupäeval selgub Eesti meister: kas Kalju peab pingele vastu?