FCI Levadia (rohelises) - FC FloraFoto: Stanislav Moškov
10. november 2018, 18:11

Täiendatud kell 18.11 värskete fotodega!

FOTOD | Levadia alistas kaotusseisust Flora ja tõusis hõbedale (3)

Eesti jalgpalli meistriliiga viimases voorus alistas Tallinna Levadia Kadrioru staadionil peetud mängus 2:1 FC Flora ja tõusis Flora ette teiseks. Meistriks tuli 4:1 Narva Transi võitnud Nõmme Kalju.

Rauno Alliku viis Flora 16. minutil ette, aga 51. minutil suutis Gando viigistada. 88. minutil lõi Kirill Nesterov Levadia võiduvärava. Viiendal üleminutil saadeti Levadia mängija Roman Debelko pärast teist kollast kaarti duširuumi, aga Florat see ei päästnud.

Teistes kohtumistes oli Kuressaare kodus 2:1 üle Pärnu Vaprusest. Paide alistas kodus 4:1 Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka samuti kodus 2:1 Tallinna Kalevi.

Lõplik tabeliseis: 1. Kalju 86, 2. Levadia 84, 3. Flora, 4. Trans 61, 5. Paide 51, 6. Tammeka 49. 7. Tulevik 29, 8. Kalev 28, 9. Kuressaare 21, 10. Pärnu 13.