Peatreener Gert Kullamäe koos noorte hoolealustega.Foto: Stanislav Moškov
10. november 2018, 21:08

Kalev/TLÜ naasis Eesti-Läti liigas võidurajale

Eesti-Läti korvpalliliigas sai kuuenda võidu Tallinna Kalev/TLÜ, kes alistas kodusaalis Liepaja 73:60.

Edu tuli raskemalt kui numbrid näitavad, sest võõrustajad lõpetasid mängu 12:0 spurdiga. Viimast veerandit alustati seisul 53:48, ent lätlased vähendasid mitmel korral vahe ühele punktile. Viimati suudeti seda neli minutit enne lõppu seisuks 60:61, ent see jäi ka külaliste viimaseks korviks.

Kalevi edukamad oli Karl-Johan Lips 18 ning Mario Paiste ja Ron Arnar Pehka 12 punktiga. Bamba Fall lisas 9 punkti, 8 lauapalli ja 3 kulpi. Liepajale tõi Justin Johnson 24 punkti.

Eelmises kohtumises Tartu Ülikoolile alla jäänud Kalev/TLÜ-l on nüüd 6 võitu ja 3 kaotust, millega asutakse suure kolmiku järel neljandal kohal.

Täisedu, 9 võiduga jätkab aga BC Kalev/Cramo, kes oli täna võõrsil 84:71 parem Valmierast.

Turniiritabel: Kalev/Cramo 9 võitu ja 0 kaotust, Ventspils 8-1, VEF 6-1, Kalev/TLÜ 6-3, Ogre 5-3, Tartu 4-3, TalTech 4-4, Pärnu 4-5, Valmiera 3-4, Rapla, Jurmala 3-5, Läti Ülikool 2-3, Liepaja 2-7, Valga-Valka 1-7, Jekabpils 0-8.