Nõmme Kalju tiitlipidu!Foto: Martin Ahven
11. november 2018, 12:34

VIDEO | Jalgpalli tiitliheitluse kulminatsioon: kolme klubi miljonijaht lõppes Kalju triumfiga

Eesti jalgpalli kõrgliigas oli viimase vooru eel ülipõnev seis: Nõmme Kalju ja Flora olid mõlemad 83 punkti peal, Levadia jäi maha kahe silmaga. Nõmmekad võõrustasid Hiiul Narva Transi, Levadia ja Flora kohtusid samal ajal Kadriorus.

Flora läks 17. minutil juhtima ja tõusis virtuaalses tabelis liidriks. Rõõmu jagus vaid seitsmeks minutiks, sest peagi viis Marko Brtan Kalju juhtima, mis nemad omakorda esimeseks tõstis. Teisel poolajal näitas hoopis Levadia kõrget klassi ning tegi Florale 2:1 tuule alla. Nõmme võitis Transi lõpuks 4:1. Meistriks krooniti Kalju, teiseks kerkis Levadia ja tiitlikaitsja Flora pidi leppima pronksiga.

Eesti tšempion teenib UEFA Meistrite liigasse pääsemisega ligi miljon eurot!