Nõutud Barcelona mängijad. Foto: ALBERT GEA/Reuters
11. november 2018, 19:09

Hispaania liiga keskmik tagus Barcelona värava nende endi kodus täis

Hispaania jalgpalli kõrgliigas üllatas Real Betis võõral väljakul Barcelonat, kellest saadi jagu 4:3.

Varasemalt ühe mängu kaotanud Barcelona jäi juba avapoolajal 0:2 kaotusseisu, Betisi poolt tegid skoori Firpo Junior ja Joaquin.

67. minutil õnnestus võõrustajatel mängu tagasi pääseda, penalti realiseeris Lionel Messi. Külalistel oli aga kohe vastu olemas, vaid neli minutit hiljem viis Giovani Lo Celso Betisi 3:1 juhtima.

79. minutil tärkas Barcelonale taas päikesekiir, vahe vähendas minimaalseks Arturo Vidal. Vaid mõni hetk hiljem teenis aga teise kollase ja ühtlasi punase kaardi Ivan Rakitic.

Ühe mehega enamuses mänginud Betis kasutas võimaluse ära ning Sergio Canalese väravast pääseti 4:2 ette. Lõppseisu 4:3 vormistas Messi neljandal üleminutil, kuid mängu päästmiseks oli hilja.

Seitsme võidu ja kolme viigi kõrvale teise kaotuse saanud Barcelona jätkab liiga liidrina. Betis sai kirja neljanda võidu ning tõusis 12. kohale.