James Harden (punane).Foto: USA Today Sports/Scanpix
16. november 2018, 08:20

VIDEO | Houston Rockets noppis valitseva meistri üle kindla võidu, Hardenilt 27 punkti

Korvpalliliigas NBA mängiti möödunud ööl kolm kohtumist. Magusaimaks heitluseks oli Houston Rocketsi ja viimaste aastate valitseja Golden State Warriorsi mõõduvõtt.

Hooaega kehvalt alustanud Rockets on tasapisi mootoreid tööle saamas ning 107:86 võit oli nende kolmas järjestikune ja kuues viimasest kaheksast kohtumisest. Warriors on aga viimased neli mängu pallinud ilma vigastatud Stephen Curryta ning kaotanud neist kaks.

Avaveerandaja ning poolaja võitis Rockets kuue punktiga, kuid teisel poolajal pandi oma paremus lõplikult maksma. James Harden loopis 27 punkti ning noppis 3 lauapalli ja andis sama palju sööte. Warriorsi resultatiivsem oli Kevin Durant 20 punktiga. Rocketsi saldo on nüüd 7 võitu ja 7 kaotust, Warriorsil 12 ja 4.