Kylian MbappeFoto: ZUMA Press/Scanpix
16. november 2018, 23:55

NII SEE JUHTUS | Euroopa vutiväljakutel peeti põnevad lahingud, Rapla karistas Tartut

Hei, head spordisõbrad! Täna mängitakse üle Euroopa taas jalgpalli Rahvuste liiga kohtumisi. Kõige põnevamaks heitluseks tõotab kujuneda Hollandi ja Prantsusmaa vastasseis, mis algab 21.45. Eesti-Läti korvpalli ühisliigas pallivad täna kell 19 Rapla ja Tartu Ülikool.

Austraalia rallil toimuvat saab jälgida siit.

23:55
SPORDISÕBER

Ühtlasi tõmbame siit tänaseks joone alla. Kuid ralliöö veel jätkub, nii et visake pilgud peale!

23:51

22:58

Hollandlaste värav:

22:31

Holland pääseb vahetult enne poolajapausi juhtima!

22:10

21:51

Žalgiris tuli Barcelona vastu kaotusseisust välja!

21:17

Holland vs Prantsusmaa stardib kell 21.45!

21:08
VÕRKPALL

20:54

20:07

19:44
EUROLIIGA

Žalgiris võõrustab täna Barcelonat ja Pangost!

Raul Must võitles end Euroopa karikaetapi poolfinaali

Iirimaal sulgpalli Euroopa karikaetapil jõudis Eesti esireket Raul Must poolfinaali. Veerandfinaalis mängis Must taanlase Mads Cristopherseni vastu. Esimene geim kulges Musta juhtimisel algusest lõpuni. Teises geimis tõestas eestlane, et mäng pole kaotatud enne matšpalli. Must jäi teises geimis taha koguni 11:19, kuid suuti- seejärel võtta järjest lausa kümme punkti ja võita kogu kohtumine 21-16, 21-19.

“Mäng oli raske, aga suutsin mängida enda taseme välja ja võita. Vastane oli mulle tuttav ja tegemist oli tugeva Taani mängijaga. Teises geimis oli täna väga palju õnne ja tänu sellele võitsin kahe geimiga,” arvas Must peale mängu.

Poolfinaalis mängib Raul Must täna õhtul turniiri kolmanda asetuse sakslase Lars Schaenzleriga.