Jesse Lingardi (ülemine) ja Harry Kane'i rõõm.Foto: AFP/Scanpix
18. november 2018, 18:01

Harry Kane kukutas MMi finalisti Rahvuste liiga eliitseltskonnast välja

Suvise jalgpalli MMi finalist Horvaatia kaotas Rahvuste liigas oma viimase mängu 1:2 Inglismaale ning langes seetõttu B-liigasse.

Kusjuures kodupubliku tuge nautinud inglased pöörasid mängu enda kasuks alles viimasel veerandtunnil. 78. minutil ei suutnud Horvaatia kaitsjad klaarida inglaste pikka auti, segaduse tulemusena lükkas Jesse Lingard palli meetri pealt 1:1 viigiväravaks.

Mitte ainult mängu-, vaid ka alagrupivõidu taganud värava lõi 85. minutil Harry Kane, kes pani karistuslöögile õnnestunult jala vahele. Horvaatia oli 57. minutil kohtumist juhtima asunud Andrej Kramarici edevast tabamusest.

Kohtumise statistika (Inglismaa - Horvaatia):

Niisiis kogus Inglismaa nelja matšiga seitse punkti, Hispaania kuus ja Horvaatia neli. Inglismaa jätkab grupivõitjate finaalturniiril, kes selgitavad omavahel järgmisel aastal Rahvuste liiga tšempioni. Horvaatia kui grupi viimane langes järgmiseks korraks B-liigasse.