Branko MirkovicFoto: Martin Ahven
18. november 2018, 19:04

Kalev võitis Peterburis poolaja, kuid kaotas mängu

BC Kalev/Cramo võitis Peterburis toimunud Ühisliiga mängus kohaliku Zeniidi vastu avapoolaja 47:42, kuid sai lõpuks 87:100 kaotuse.

Asi läks hapuks kolmandal veerandajal, mil Kalev oli tõsistes raskustes skoorimisega ja kaotas tolle perioodi 11:24. Neljandal veerandil enam võitjas kahtlust ei tekkinud.

Mõlema meeskonna skoor jaotus ühtlaselt viie-kuue mehe vahel. Kalevi resultatiivseimad olid Branko Mirkovic 17, Reggie Lynch 16 ning Kristjan Kitsing ja Chavaughn Lewis 15 punktiga. Zeniidi poolelt viskasid kolm meest 17 punkti.

Statistikast tasub veel märkida Mirkovici kaheksat korvisöötu ning Janari Jõesaare ja Lynchi kaht blokeeringut.

Meeskondlik statistika:

Kalevil on nüüd tabelis kolm võitu ja viis kaotust. Võiduprotsent 37,5 annab parasjagu 7.-8. koha. Kuuest mängust neli võitnud Zeniit hoiab neljandat kohta.

Kalevi järgmine mäng Ühisliigas toimub 7. detsembril Kalevi spordihallis Permi Parma vastu.