Euroliiga

Hooaja esimene! Moskva CSKA sai Euroliigas üllatuskaotuse

Toimetas Ats Kuldkepp, 23. november 2018, 23:34
Sein on ees: CSKA äär Will Clyburn ei saa mööda Buducnosti pallurist Edwin Jacksonist. Sputnik/Scanpix
Tänasest pole korvpalli Euroliigas enam ühtegi kaotuseta tiimi. Seni kõik kaheksa kohtumist võitnud Moskva CSKA kaotas võõrsil Podgorica Buducnostile 92:93.

CSKA võitis poolaja 65:49, aga koduvõistkond mängis kolmanda veerandajaga vahe sisuliselt tasa. Otsustavaks sai viimane minut.

Will Clyburni vabavisked viisid CSKA 48 sekundit enne lõppu 92:91 ette. Seejärel oli Buducnostil neli võimalust juhtima minna ja viimase neist realiseeris kuus sekundit enne lõppu Danilo Nikolic. Cory Higgins sai veel CSKA poolelt viskele, aga ei tabanud.

23st kaugviskest 14 tabanud Buducnosti resultatiivseim oli Earl Clark 18 punktiga, Nemanja Gordici arvele jäi 17 silma. CSKA kasuks tõi Nando De Colo 19 punkti ja 6 resultatiivset söötu.