Arsenali mehed väravat tähistamas. Foto: DAVID KLEIN/Reuters
25. november 2018, 17:45

Arsenal jätkab imelist seeriat ja tõusis Chelsea kannule

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis võidulisa Londoni Arsenal, kes sai võõral väljakul 2:1 jagu Bournemouthist.

Külalised pääsesid mängu juhtima 30. minutil, kui palli suunas oma väravasse Bornemouthi poolkaitsja Jefferson Lerma. Võõrustajatel õnnestus aga mängu tagasi pääseda vahetult enne poolajapausi, täpne oli Joshua King.

Teisel poolajal isukalt rünnanud Arsenal sai vajalikud kolm punkti siiski kätte. Võiduvärava lõi Pierre-Emerick Aubameyang 67. minutil.

Ühtlasi jätkab Unai Emery juhendatav Arsenal vinget seeriat: kõikide sarjade peale ollakse kaotuseta 17 viimases kohtumises. Euroopa viies tippliigas pole kellegi teisel sarnast edu ette näidata.

Premier League´is sai Arsenal kahe kaotuse ja kolme viigi kõrvale kirja kaheksanda võidu. Praegu püsitakse viiendal kohal, kuid linnarivaal Chelsea on vaid ühe punkti kaugusel.