VEFi mehed (mustas) surusid Avtodori põlvili. Foto: vtb-league.com/
25. november 2018, 18:13

Riia VEF sepistas Ühisliigas väikese üllatuse, tabeliseis ülitihe!

Korvpalli VTB Ühisliigas peeti enne koondisepausi viimane mäng. Veidi üllatava võidu teenis Riia VEF, kes sai võõral väljakul 85:83 jagu Saraatovi Avtodorist.

Suurte tõusude ja mõõnadega kulgenud matšis juhtis VEF avaveerandi järel seitsmega, kuid poolajaks oli omakorda Avtodor üheksaga peal. Lätlased näitasid aga järgmisel 20 minutil head minekut, võitsid mõlemad neljandikud ja lõpuks napilt ka kogu matši.

VEFile tõid taas edu kaugvisked, 25 üritusest läbis korvirõnga 12. Meeskonna parimana tõi Andrjs Grazulis 18 punkti. Avtodori resultatiivseim oli Perrin Buford 19 silmaga.

VEFile oli see seitsme kaotuse kõrval hooaja teine võit, oktoobri lõpus saadi jagu Kalev/Cramost. Avtodori saldo on 2-5, kusjuures ka nende üks võit on teenitud Cramo üle.

Ühisliiga tabeliseis on äärmiselt tihe, 7.-8. koha tiimidel on kolm võitu, 9.-13. positsiooni satsidel kaks võitu.