PSG vs Liverpool.Foto: AFP/Scanpix
29. november 2018, 00:02

NII SEE JUHTUS | Sport 28.11: PSG surus Liverpooli põlvili, Pärnu kaotas Monzale

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Täna alustab eurosarjakohtumisi Pärnu võrkpallimeeskond, kes võtab CEV Challenge Cupil vastu Itaalia võistkonna Monza. Kohtumine algab kell 19. Jätkuvad ka jalgpalli Meistrite liiga eelviimase vooru mängud.

00:02

Liverpoolile 1:2 kaotus, Tottenhamile tähtis võit!

22:38

Neymar viib PSG 2:0 juhtima! Napoli juhib sama seisuga Belgradi vastu. hetkel on tabeliseis järgmine: Napoli 9 punkti, PSG 8, Liverpool 6, Belgrad 4

21:50

Madridi Atletico alistas kodus 2:0 Monaco ja nüüd ollakse nelja võidu, ühe kaotuse ja 12 punktiga A-grupi tipus. Peagi lähevad samas grupis vastamisi Dortmund ja Club Brugge.

D-grupis võitis Moskva Lokomotiv 2:0 Galatasarayd. Selle grupi teises matšis kohtuvad Porto ja Schalke.

20:01

Meistrite liiga õhtu tõmmati hooga käima! Atletico juhib Monaco vastu 1:0!

19:54
VÕRKPALL

Teises geimis püsis Pärnu elus kuni seisuni 15:15. Pärast seda tegid itaallased 4:0 spurdi ning geim lõpuks neile 25:18.

Eile suutis Saaremaa 0:2 pealt veel vinge lahingu anda. Näis, mida suudab Pärnu.

19:49
RALLI

19:32
VÕRKPALL

Oi-oi kui valus! Pärnul oli avageimis suurepärane võimalus itaallasi näpistada, kuid Avo Keele hoolealused ei suutnud nelja (!) geimpalli ära kasutada ning kaotasid lõpuks 28:30.